Salı, 19 February, 2019

  •   Call center: +90 312 472 42 75
  •   E-mail: bilgi@isagem.com.tr

Eğitim Hizmetleri

Danışma

Uzaktan eğitim ile ilgili danışma ve bilgi almak için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine yazabilirsiniz. Başvurularınız aynı gün değerlendirilerek tarafınıza dönülecektir.

Teknik Destek

Uzaktan eğitim alanında sizlere yardımcı olmamız amacıyla This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine maillerinizi atabilir ya da 0312 472 42 75 numaralı hattan 1102 dahili noyu arayabilirsiniz.

Aksaklık

Oluşabilecek aksaklıklar için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine mail atabilirsiniz. Başvurunuz en kısa zamanda değerlendirilerek size cevap verilecektir.

Bildirim

Derslerin tamamlanması ve başarı durumu ile ilgili, kullanıcının mail adresine haftalık düzenli bildirimler yapılmaktadır. Uzaktan eğitim sonucunda, ders tamamlama ve başarı durumu ayrıca bildirilecektir.

Katılımcı İzleme

Katılımcıların, kullanıcı adları ve parolaları ile sisteme her bir giriş çıkışları, aldıkları dersler, cevapladıkları sorular ve başarı durumları anlık olarak izlenmektedir. Bu izleme bilgileri yetkili makamlarla paylaşılmaktadır.